Kontakt

Rády si s Vámi popovídáme o všem, co Vás zajímá ohledně našich nabízených aktivit

Těšíme se na vaše dotazy a následně společně strávené chvíle.

Jana – 605 700 815

Terez – 602 782 412

Maruška – zatím mobil nemá😊

Email: info@aktivity.srdcem.cz

Kdo jsme?

Jana Pažoutová

Dálkově vystudovala vysokou školu ekonomického zaměření na TUL. I když se od ukončení střední školy profesně pohybovala v automotive, své volné chvíle věnovala práci s dětmi. Vymýšlení různých programů, výletů je pro ni zábava a dětská radost, štěstí a pohoda je pro ni TOP. Dnes provádí v našem projektu obchodní činnost a koordinuje všechny nabízené akce

Jaká je
cílevědomý člověk s bujnou fantazií a smyslem pro humor. Zakládá si na férovosti a snaží se vytvářet za každé situace pohodovou atmosféru. Věnování energie a času do radosti dětí mi v současné době dává ten největší smysl.

Motto
„Jsi přesně tím, co si celý den o sobě myslíš“

Tereza Pažoutová

Dálkově vystudovala vysokou školu aplikované psychologie v Terezíně. Zkušenosti s dětmi začala mít v době, kdy v jedné MŠ učila děti angličtinu. Dále je nabývala na jedné alternativní základní škole, kde opět děti učila angličtinu, vlastivědu, výtvarnou výchovu a tvořivé dílny. Dnes vede v našem projektu zájmové kroužky a pro dospěláky kurzy „Hlína v dlaních“

Jaká je
přátelský člověk s obrovským srdcem na dlani. Víří kolem sebe lásku jak k přírodě, zvířatům, tak k lidem. Má v zásobě spoustu skvělých her pro ty nejmenší až po ty největší. Její největší předností je praktičnost a dokáže zaujmout:-)

Motto
„Recept na včerejší úspěch je prakticky zaručený recept na zítřejší neúspěch“

Maruška Pažoutová

Stále studuje základní školu a je naším „testerem“… účastní se většiny námi organizovaných akcí a dostáváme od ní upřímnou zpětnou vazbu. Pomáhá nám vymýšlet různé hry a už nyní se snaží vyplňovat v programech mezery, kterých jsme si třeba nevšimli:-)

Jaká je
energetická holčička, které miluje děti a společnost. Je dobrosrdečná, sdílná, ráda organizuje a učí se novým věcem. Její největší zálibou jsou koně a trénování Hobbyhorse:-)

Zájmové aktivity srdcem z.s.

Veselice 68

294 04 Dolní Bousov

IČ 10894527

Bankovní spojení: 2302018563/2010